Механізована стяжка від компанії “Квадратний метр”

Ремонт починається зі стяжки підлоги. З появою спеціального обладнання та матеріалів для напівсухої стяжки заливати її стало значно простіше. Сьогодні стяжка сохне лише 1 день, виносити матеріали вручну не потрібно, а результат ― ідеально рівна поверхня. 

Що таке механізована напівсуха стяжка в Івано-Франківську?

Розглянемо технологічний процес влаштування напівсухої стяжки на прикладі квартири в новобудові Івано-Франківська. Компанія “Квадратний метр” працює з об’єктами площею від 20 кв. м.

  • Етап 1. Будівельні матеріали (цемент, пісок, пластифікатор, фіброволокно) завозимо та розвантажуємо у дворі новобудови. Носити в квартиру нічого не потрібно, відповідно клієнту не доводиться сплачувати за виніс важких матеріалів на поверх.
  • Етап 2. Процес змішування матеріалів та виготовлення суміші також механізовано. Ми використовуємо власний пневмонагнітач німецького виробника Putzmeister. 
  • Етап 3. Готову суміш подаємо рукавом високого тиску через вікно квартири за допомогою того самого пневмонагнітача. Можна подавати навіть на найвищі поверхи, висота рукава сягає 90 метрів. Під’їзд новобудови залишається чистим.
  • Етап 4. Напівсуха стяжка рівномірно розподіляється по квартирі. Через невисокий вміст води немає ризику залити сусідів та ремонтувати ще одну квартиру.  Додаткової гідроізоляції робити не потрібно.
  • Етап 5. Вирівнюємо та утрамбовуємо стяжку.
  • Етап 6. Шліфуємо стяжку за допомогою спеціальної машинки. Це додатково зміцнює верхній шар та допомагає досягти ідеально рівної поверхні. На стяжці не залишається пилу та нерівностей.

Для приготування суміші температура повітря надворі повинна бути не нижче -5 градусів, а в приміщенні для заливання стяжки ― не нижче +5 градусів. Напівсуху стяжку можна заливати по теплій підлозі, додатково утеплювати полістиролбетоном, покращувати звукоізоляцію за допомогою шару спіненого поліетилену. Напівсуха стяжка сумісна з різними видами покриття підлоги: плитка, паркет, дошка, ламінат.  
Заливаємо стяжку в квартирі за 1 день. Через 12 годин по новій підлозі вже можна ходити, а продовжувати ремонтні роботи через 4 – 5 днів. Напівсуха стяжка в Івано-Франківську від компанії “Квадратний метр” ― швидко, якісно, надійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.