Механізована штукатурка стін в Івано-Франківську ― швидко, якісно, надійно!

Ідеально виконана штукатурка стін ― це запорука якісного ремонту. Компанія “Квадратний метр” використовує сучасні технології та перевірені матеріали для штукатурки квартир, будинків, офісів та виробничих приміщень. Виконується машинна штукатурка в 3 рази швидше, ніж ручна. В результаті клієнт отримує рівну гладку поверхню сумісну з різними видами покриття. 

Технологія виконання штукатурки механізованим способом

Оптимальна температура повітря для нанесення штукатурки на стіни становить від 5 до 30 градусів тепла. Не повинно бути сильного вітру та опадів для зовнішніх робіт, а також протягів і високої вологості в приміщеннях.

Стіна для штукатурки повинна бути чистою та сухою, без бруду, корозії, залишків цементного розчину. Вручну чистимо поверхню та готуємо до наступного етапу.

Грунтовку обираємо залежно від матеріалу поверхні, на яку вона наноситься. Коли грунтовка висихає, встановлюємо маячкові профілі для рівного нанесення штукатурної суміші. За допомогою рівня визначаємо кривизну стін та встановлюємо орієнтири. Тепер можна приступати до механізованого нанесення суміші.

Суміш виготовляємо перед нанесенням, механічне змішування дозволяє отримати розчин однакової консистенції. Наносимо спеціальним пістолетом, переміщаючись зверху вниз. Товщина шару штукатурки залежить від швидкості пересування пістолету: чим швидше, тим тонший шар. Машинний спосіб нанесення дає змогу економно використовувати матеріали: економія становить біля 3 кг розчину для штукатурки на 1 кв. м.

Фінішний етап робіт ― затирка стін до ідеальної гладкості. Виконується вручну. В результаті отримуємо поверхню фарбування, укладання плитки чи поклейки шпалер. Вирівнювати стіну шпаклівкою після нашої штукатурки не потрібно.

Одна бригада виконує до 80 кв. м штукатурки в день. На великих об’єктах може одночасно працювати кілька бригад. Ціна механізованої штукатурки стін визначається після замірів. Спеціалісти компанії “Квадратний метр” в Івано-Франківську проводять заміри безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.